Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemi

            Her geçen gün yeni endüstriyel arıtma üzerinde yoğun olarak çalışmalarını hızlandırarak daha kaliteli bir arıtma işleminin yapılabilmesine imkan tanıyan firmamız, müşterilerinin en doğal içme suyuna kavuşması için suyun içerisinde oluşan gözle görülmeyen çok küçük zararlıları dezenfekte etmek için yeni yöntemler geliştirmeye devam ediyor. Bu geliştirdiği sistemlerinden birisi de ultraviyole dezenfeksiyon sistemi olarak piyasaya sunulmaktadır. Başta içme suyu ihtiyacının karşılanmasına yönelik olmak üzere bunun yanında hastane, restoran, toplu alanlar ve oteller gibi konaklama tesislerinin su ihtiyacının karşılanması bakımından nitelikli bir şekilde hizmetler verilmektedir. Verilen tüm bu hizmetlerde daima yüksek verim yüksek kalite düşük enerji amaçlanmaktadır.

  Nasıl hizmet verir?

            Ultraviyole sistemimiz ultraviyole siterilizasyon su arıtma sistemleri bakımından quartz cam muhafazalı çelikten malzemeli olarak yaydığı ultraviyole ışınlarının yaydığı güçle her anlamda kaliteli bir hizmetin verilmesini sağlamaktadır. Bu bakımdan değerlendirilecek olunduğu zaman son derece yüksek kalite ve verime dayanarak düşük enerjiyle çalışan bir arıtma sistemimiz olduğu daha net bir şekilde anlaşılır olacaktır. Bütün bu anlaşılır olan yönleri de dikkate alınarak değerlendirildiği zaman her açıdan profesyonel sistemlerin meydana getirilmesi olanaklı hale getirilmektedir.

            Ultraviyole ışınlarının su yüzeyindeki mikroorganizmaları dezenfekte etme süreci son derece titiz bir otomatik sistemli klorlama işlemine dayanarak yürütülmektedir. Böylece insan müdahalesine gerek duyulmadan çok kısa bir süre zarfında endüstriyel arıtmada nitelikli sonuçlar elde edilmesi sağlanmaktadır.

  Teknik donanım

            Arıtmada dikkat çeken ultraviyole siterilizasyon su arıtma sistemleri fiyatları bakımından çok düşük bir enerjiyle çalışmış olduğu için herhangi bir sorunlarla karşı karşıya kalmadan yüksek verim elde edilmesini sağlar. Bu özelliğinin yanı sıra çelik malzemeden imal edilmiş cihazın yaymış olduğu uv ışınlarının etkisiyle su içerisindeki tüm zararlıların anında sudan atılması, güçlü bir dezenfekte sistemine dayanarak gerçekleştirilmektedir. Elbette bütün bu sonuçlar da birleştirildiğinde son derece yaygın halde bir hizmet ortaya konulmaya devam edildiği dikkat çeken noktaları arasında gelmektedir.

            Bütün bu dikkat çeken yönleriyle birlikte değerlendirilerek sistemimizin müşterilerimize vermiş oldukları tüm özellikler onun profesyonelce arıtma işlemlerini tamamlamasına imkan tanımaktadır. Bu da suyun has, saf ve en doğal halde tüketim sıvısı olarak gerek içme suyu gerekse sulama olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Elbette tüm bu teknik özellikleri onun her anlamda tasarruf elde edilmesini, yüksek verimle kaliteli su ihtiyacının karşılanmasını sağlayan ultraviyole su arıtma sistemleri özelliğinin sonucudur. Bu da açıkçası hem ekonomiden hem de sağlıktan çok büyük tasarruf edilmesini sağlayacak, en teknik uygulamalardan birisi olarak suyun kendi kendini temizleme, kendi kendini doğal ultraviyole ışınları ile yenileme hizmetleri verilecektir.

 

            Mühendislerimizin uzun yıllar boyunca laboratuvar ortamında çalıştıktan sonra ortaya çıkarmış oldukları bu sistemlerimiz daima nitelikli bir su ihtiyacının karşılanması için verilmekte, müşterilerimizin toplu alanlarda doğal içilebilir su elde etmesi bu anlamda sağlanmaktadır.