Evsel Biyolojik Atık Arıtma Sistemleri

Atık Su Arıtma Sistemleri Nelerdir?

            Biyolojik arıtma, atık suyun içinde bulunan askıda veya çözünmüş organik maddelerin bakterilerce parçalanması ve çökebilen biyolojik floklarla sıvının içinde kalan veya gaz olarak atmosfere kaçan  sabit inorganik bileşiklere dönüşmesidir. Su arıtma ve yumuşatmada son teknoloji arıtma sistemleri ile hizmet sunan firmamız, endüstriyel atık su biyolojik arıtma sistemleri ile sektörün lider firmasıdır. Kaliteli ve hızlı hizmetleri ile Türkiye genelinde yaygın su arıtma servisi hizmeti sunan bir firma olarak güçlü referanslara sahiptir. Saf su arıtma, ön arıtma, dezenfeksiyon sistemleri, genel arıtma sistemleri, kimyasal artıma sistemleri ve su arıtma cihazları ile atık su arıtma sistemleri olarak en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

 Biyolojik Arıtma Sistemleri

           Hızlı nüfus artışı ve sanayileşme sonucunda oluşan atık sular tabiatın özümleyebileyeceği miktarı aşmış  ve alıcı ortamları kirlenme tehlikesi  ile karşı karşıya bırakmıştır.Sms Kimya Su Arıtma Firması Olarak çevreye duyarlı olarak her açıdan kendini geliştiren öncü bir firmadır.Bu açıdan yeni geliştirdiğimiz evsel biyolojik arıtma reaktörü,artık metal değil,ham madesi polyester olan malzemeden evsel biyolojik arıtma tanklarını üretmeye başladık.Dayanıklılık açısından ve bakım açısından kolay olan tanklarımız,iç kısımda bulundurduğu atıkların yüzeylere tutunmayarak daha verimli çalışması sağlanmıştır.Ayrıca çevreye zarar verecek olası kokuların evsel biyolojik arıtma üst çıkışlarına  aktif karbon filtre monte  edilerek,daha temiz bir hava ortamı sağlanmıştr.
Doğadaki ekolojik  dengeyi olumsuz  yönde etkileyebilecek ve diğer faydalı  kullanımlarını engelleyecek bu durumun önüne geçebilmek için atık suları uzaklaştırmadan önce arıtma zorunluluğu doğmuştur. Biyolojik arıtma atık suyun içinde bulunan organik maddelerden arındırılması işlemidir. Atık su içindeki organik maddeler sağlığa ve doğaya zararlı olup kirletici bir etkiye sahiptir. Biyolojik su arıta konusunda yılların verdiği tecrübe ile gelişmeleri yakından takip ederek en kaliteli hizmeti sunan firmamız, atık sularda bulunan organik bileşenlerin bakterilerden ayrıştırılarak temiz su elde edilmesi konusunda sektörün lider firmasıdır.

 Biyolojik Arıtma Sistemlerinde Son Teknoloji

            Yaşam kaynağı olan suyun sağlıklı, lezzetli ve hijyeni olması çok önemlidir. Biyolojik arıtma sistemlerinde son teknoloji ekipman ve cihazları ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, atık oluşumunun arttığı ve suların giderek kirlendiği günümüzde suda kirliliğe neden olan tüm organik ve kirletici maddeleri yok eden cihazları ile adını duyurmaktadır. Güvenilir ve işinin ehli bir firma olarak yüksek kalite standartlarında bir su arıtma sistemi için firmamız daima hizmete hazır bir firma olarak aradığınız adrestir.