KAPAT× 0216 307 41 91

Endüstriyel Su Arıtma Sistemlerimiz

            Endüstriyel su arıtma sistemi üzerine hizmet vermeye devam eden şirketimiz sizlere kaliteli ve daima en doğal su tüketimi sağlamada uzun yıllar boyunca yıllardan aldığı birikimle hizmet vermektedir. Bu sayede su arıtma cihazlarını hem yerli sermaye hem de yerli mühendislik anlayışı doğrultusunda tasarlayarak doğal su arıtma cihazları üzerinden içilebilir ve sulanabilir alanlar oluşturma yolunda kararlılıkla ilerlemektedir.

            Çalışmalarımız düzenli olarak bakanlık denetimine tabi olup tüm çalışmalarımız ayrıca TSE belgelidir. Ayrıca üstün kalite ödüllerimizin de bulunduğu şirketimizde müşterilerimiz için su arıtma konusunda tamamen doğal ve profesyonel arıtım tesisimiz üzerinden hizmet vermeye devam ediyoruz.

  Su Arıtma Cihazlarımız

            Endüstriyel anlamda su arıtma sistemlerimizin olmazsa olmaz parçası olarak yer almaya devam eden başlıca temel su arıtma cihazlarımız müşterilerimiz için her an kontrol edilmekte ve periyodik bakım onarım ve tamiratları yapılmaktadır.

            Yerli mühendislik tasarımı olan su arıtım cihazlarımız inşaat, tarım, kimya, kozmetik gibi farklı sanayi kollarında kullanılmakta olup içme suyu tüketiminde de kendi sertifikalı tasarımlarımızla su arıtma sistemi oluşturmayı sürdürüyoruz. Bu yaklaşım doğrultusunda cihazlarımız tamamen su içerisindeki kil ve kireç artıklarının ortadan kaldırılmasının yanı sıra ayrıca son derece kaliteli bir şekilde mikroorganizmaların doğal koşullarla yok edilmesine dayanan filtrasyon yöntemlerimizle kaliteden bir an dahi taviz vermeyen yaklaşımla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

            Bütün bu alanlarda yürüttüğümüz çalışmalarımızla su arıtma sistemleri konusunda en temel yaklaşımlarımıza dayanarak dünden bugüne her anlamda kaliteden kesinlikle taviz vermeyen bir yaklaşımla hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz böylelikle sürekli olarak yürüttüğümüz profesyonellikle sağlanarak suyun mikroorganizma, temel zararlı canlılar ve iyonlardan ayrıştırılması konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

  Başlıca cihazlarımız arasında gelmesi bakımından,

  - Deiyonizasyon su arıtma cihazımız

 - Ters osmos su arıtma cihazımız

 - Doğal reçineli su arıtma cihazımız

 - Distilasyon saf su arıtma sistemimiz olarak tamamen en önde gelen arıtım sistemlerimiz ve cihazlarımız bulunmaktadır.

            Bütünüyle var olan bu cihazlarımızla da en sağlıklı ve en şifalı suların tüketilmesi, ekonomik anlamda da maddi zarar vermeyen bir su kalitesinin oluşturulmasına dayanan cihazlarımız bulunmaktadır.

 Ekonomik Tasarımlarımız

            Üstelik saf su arıtma sistemlerimizi tasarlarken mutlaka ekonomik olmasına ve son derece enerjiden tasarruf edilmesine olanak sunan cihazlar olmasına dikkat ediyoruz. Bu da tüm çalışmalarımızın boyutlarını ortaya koyması ve son derece profesyonel bir yaklaşıma dayanan hizmetlerin su arıtma cihazı elde edilmesi bakımından ortada duran hizmet anlayışımızı oluşturmaktadır.

            Bütünüyle yer verdiğimiz tüm bu hizmet yaklaşımlarımız doğrultusunda daima kaliteli ve yüksek bilince dayanan oluşumlarımızla hareket ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan ekonomik tasarımlı su ihtiyaçlarımızın karşılanmasına yardımcı olmaktayız. Bu da müşterilerimizin bizden beklentilerinin ne yönde olduğunu belirlemesi ve temel anlamda sunulan nitelikli hizmetlerimizin devam ettirilmesi konusunda kararlı bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu da elbette su arıtma cihazları bakımından ekonomik unsurlarımızın doğal bir sonucunu meydana getirmektedir.