Temiz Su

            Her şeyin kirlenmekte olduğu dünyamızda suların temiz kalması beklenemez. Özellikle büyük şehirlerde gerek temizlik işlemlerinin su üzerinde gerektiği gibi uygulanmaması gerekse abone sayısının fazla olmasından dolayı temizlik işlemlerinin her tarafa yetiştirilememesi gibi durumlardan dolayı özellikle büyük şehirlerde insanlar musluk suyunu kullanamaz hale geldi. Musluk suyunu içmeyi bırakın diğer işlerde de kullanılmaz hale gelmesinde su içindeki kirin büyük payı var. Su içindeki toprak, toz ve kire birde koku eklenince musluk suyu içilemez hale geliyor.

            Smskimya firması olarak bu duruma el atmak amacı ile saf su arıtma sistemleri geliştirmek üzere çalışıyor ve bu sistemleri uygun fiyatlara halka pazarlıyoruz. Paslanmaz çelik ve diğer metallerden ürettiğimiz çeşitli su arıtma cihazları ile artık evlerde, okullarda, iş yerlerinde veya musluk suyu kullanılan herhangi bir yerde sular arıtılarak saf olarak içilebilecek.

  Smskimya Firmasındaki Su Arıtma Sistemleri

            Smskimya firması olarak saf su arıtma sistemleri üzerine çalışmalarımızı bu zamana kadar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. İş üretim tesislerimizde uzman ekiplerimiz ile birlikte ürettiğimiz son model ve yüksek kaliteli saf su arıtma cihazları sayesinde kişiler gönül rahatlığı ile su içebiliyor. Kendi firmalarımızda ürettiğimiz su artıma sistemlerini kendimiz www.smskimya.com sitesi üzerinden satışa sunduğumuz için araya aracılar giremiyor. Dolayısı ile kaliteli su arıtma sistemleri uygun fiyatlara sahiplerine ulaşıyor.

            Firmamızda bulunan su arıtma sistemi çeşitlerinin içinde saf su arıtma sistemi, ön arıtma sistemi, dezenfeksiyon sistemleri, genel arıtma sistemleri, kimyasal arıtma sistemleri ve evrensel su arıtma cihazlarımız bulunmaktadır. Saf su arıtma sistemleri kendi arasında 6 farklı seçeneğe ayrılır. Bunlar deiyonize saf su arıtma sistemi, revorse ozmasis arıtma sistemi, ultra saf su arıtma sistemi, mixbet reçine su arıtma sistemi ve distile saf su artıma sistemleridir. Firmamızda üretilen bu sistemlerin her biri farklı görevlerde kullanılmaktadır.

  Firmamızda Üretilen Ürünler

            Sms kimya firması olarak saf su arıtma cihazı ürünlerimiz arasında kartuş filtreler, membran filtreler, su arıtma mineralleri, su arıtma kimyasalları, klor transfer pompaları ve yüksek basınç pompaları bulunmaktadır. Su arıtma sistemleri içinde kullanılacak olan bütün malzemeler firmamızda en kaliteli malzemeler ile üretilmektedir. Müşteri memnuniyeti için çalışmalarımız titizlik ile devam etmektedir. Ürünlerimiz belli bir garanti süresini kapsayarak müşterilerimize satılmaktadır. Dolayısı ile garanti süresi içerisinde sorun yaşanılan ürünün değişimi derhal yapılmaktadır.

 

 Smskimya Firmasındaki Hizmetlerimiz

            Firma olarak temiz su için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bu anlamda dünyanın en kaliteli su arıtma sistemi üreten markaları ile işbirliği içinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Son model teknoloji kullanılarak üretilen su arıtma sistemlerini uygun ekonomik koşullar altında müşterilerimize ulaştırıyoruz. Su arıtma cihazlarını müşterilerimizin ayağına kadar getirirken büyük iş yerleri için tasarlanmış olan su arıtma sistemlerinin montaj ve bakım işlemlerini de deneyimli ekiplerimiz ile yapıyor, su arıtma sistemlerini yerinde test ederek müşterimize teslim ediyoruz.